מהמקומונים עד לדסק האינטרנט של "הארץ"

את המחצית הראשונה של הקריירה שלי ביליתי בתחום התקשורת. בשלב הראשון ברשתות המקומונים של "שוקן" ו"ידיעות תקשורת" ככתב, עורך וסגן עורך. 

לאחר מכן הייתי שותף בצוות ההקמה של "רדיו ללא הפסקה" בימיו הראשונים, כשחזון מקימיו היה לבססו כתחנת חדשות מתחרה לקול ישראל. המציאות, כידוע, הייתה חזקה מכל חזון. "רדיו ללא הפסקה" שינה, ובצדק, כיוון כעבור כשנתיים, אז גם פורקה מחלקת החדשות שבה הייתי כתב.

התקופה המכוננת מבחינה מקצועית הייתה 5 השנים האחרונות שלי בתחום התקשורת בעיתון "הארץ", בין השנים 2000 ל-2005. נמניתי על מקימי דסק האינטרנט של העיתון, בתקופה בה התעצבה תפיסת התוכן ברשת. הייתי ראש דסק האינטרנט בימי אינתיפאדת אל אקצה ובעת קריסת מגדלי התאומים - שני אירועים שבהם הובהר מעבר לכל ספק כי איכות וקצב התוכן הם המדד ליצירת אתר אפקטיבי.

כעבור כשנתיים עברתי לתפקיד כתב "הארץ" בדרום. העתקתי מגוריי לבאר שבע ובמשך כשנתיים הכרתי את הדרום הישראלי, על אורחותיו ועל הפוליטיקה שבו, על בוריו. זו הייתה תקופה מרתקת מבחינה מקצועית.

תפקידי האחרון בעיתון היה כתב "הארץ" במרכז וכעבור כשנה, עם גל קיצוצים נוסף, סיימתי את תפקידי והחלטתי כי תם עידן העיתונות בחיי. את חדוות התוכן שבי הפניתי למדיה שהייתה אז חדשה - האינטרנט.

מידע על תקופה זו כאן.